KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066120
nr 1606 6120
Nikolajs Kulainis. Signerad, daterad 53. Olja på pannå, 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 53x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:56:00
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)